Допоможіть встановити особу померлого чоловіка

Буським відділенням поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області встановлюється особа неопізнаного тіла чоловічої статі, яке було виявлено 02.08.17 року на вулиці в с. Ожидів Буського району без ознак насильницької смерті. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

Прикмети: вік 55-60 років, ріст 169 см, волосся коротке сиве, має лобні залисини, лице овальне, брови прямої форми, густі, лохматі, ніс викривлений вправо, губи тонкі з виступанням нижньої, очі сіро-голубого кольору.
Особливі прикмети:
Татуювання: на грудях у формі великого хреста з розп’яттям Ісуса Христа, на тильній поверхні кисті – якір, на тильній поверхні правої кисті великого пальця – літера «М», на тильній поверхні великого пальця лівої руки – хрест з літерами, в середній третині правого стегна – корабель з дівчиною у капелюшку.
Рубці: в лобно-тім’яній ділянці голови «Н»-подібний рубець, на грудній клітці справа – післяопераційний рубець довжиною 9 см, на грудній клітці зліва – вертикальний післяопераційний рубець довжиною 7,5 см, в правій здухвинній ділянці – післяопераційний рубець довжиною 11,5 см, в нижній третині лівої гомілки на зовнішньо-бічній та внутрішній поверхнях – два вертикальні післяопераційні рубці довжиною 7 см і 3,5 см.
Був одягнутий: синтетична футболка на короткий рукав із горизонтальними полосами біло-коричневого кольорів, з лівої сторони кишеня коричневого кольору, джинси темно-синього кольору, в ділянці промежини нашита латка, труси зеленого кольору, мешти на шнурівці із шкірозамінника коричневого кольору.
Якщо Ви можете допомогти встановити особу померлого чоловіка, зателефонуйте у Буське відділення поліції за номерами телефонів: 8 (3264) 2-16-38, 8 (3264) 2-15-08 або на оперативну лінію 102.” – інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Залишити відповідь

Next Post

Стежками нашої спадщини. Археологічні розкопки біля Миколаївської церкви в Золочеві

Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України провадить археологічні розкопки біля найстарішої золочівської церкви – церкви св. Миколая Чудотворця по вулиці Валовій. Розкопками керує відомий український археолог Юрій Володимирович Лукомський. Юрій Лукомський, брав участь і очолював чисельні археологічні експедиції, які досліджували королівський Галич. З 1992 по […]