Допомога дітям з особливими потребами

У часі Різдвяних свят для двох дітей з особливими потребами, які є членами БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» при храмі Блаженного Миколая Чарнецького, було закуплено ліки «Цереброкурин» на загальну суму 18 000 грн.
Благодійниками стала спільнота «Лицарі Колумба», яка діє при храмі Блаженного Миколая Чарнецького. Чоловіки, які входять до складу спільноти, залучили кошти зовнішніх спонсорів, а також долучилися власними коштами і зусиллями, щоб придбати необхідні ліки для дітей.


Від президента благодійного фонду о. Михайла Сукмановського і від сімей, які отримали ці ліки, висловлюємо щиру подяку спонсорам. Дякуємо також усім спонсорам, які підтримують дітей з особливими потребами впродовж багатьох років.
Запрошуємо людей доброї волі допомогти потребуючій дитині з особливими потребами. А ми в свою чергу запевняємо Вас про наші молитви за наших добродіїв.
о. Тарас Жуковський

Залишити відповідь

Next Post

Із колядою до літніх людей територіального центру соціального обслуговування

Січень чудова пора для дорослих та дітей. Саме в січні відбуваються найдивовижніші події. У цей час, в період різдвяно-новорічних днів, кожен із нас має можливість завітати з колядою не лише до своїх рідних, а й до сусідів та друзів.  Так близькими сусідами Золочівського ЦДЮТ є районний територіальний центр соціального обслуговування. […]