Вашої допомоги потребує Василь Котиляк

Шанс на одужання у Ваших руках.
Просимо про максимальне поширення та допомогу.

Котиляк Василь хворий на розсіяний склероз. 37-річний чоловік не ходить, переміщається за допомогою інвалідного крісла.

Жахливий діагноз: розсіяний склероз спінальномозочкова форма з нижнім парапарезом і порушенням функцій ходьби і тазових органів перевернув життя Василя та його матері.

Вже перепробували чимало лікувальних закладів, проте Василю підійшло лише лікування в одній із приватних клінік.

“Зміни побачили у той же день, як повернулися додому. В березні місяці наступний курс лікування. Нам підходить лікування по цьому методу, тільки не вистачає коштів. Вартість кожного курсу лікування 33 тисячі гривень. Я, як і кожна мама, хочу бачити свою дитину здоровою і щасливою, але до маленького одужання Василю потрібна тривала реабілітація. Прошу всіх небайдужих людей допомогти в такому важкому становищі”, – просить мама.

Пожертвуйте хто скільки може. Повірте, навіть 10,20,30,50 грн. це суттєвий вклад у життя цього хлопця! З кожним разом пройти реабілітацію стає все дорожче і дорожче. Для нашої сім’ї, де ми двоє отримуємо тільки пенсію суми стають непідйомними. Хочемо звернутися до всіх небайдужих людей з проханням допомогти нам у зборі коштів, щоб Василь пройшов ще чергову реабілітацію, в якій він так потребує”. – звертається до Вас мама.

Реквізити для перерахування коштів:
Картка ПриватБанк, рахунок отримувача:  4731219109212054.
Отримувач: Котиляк Софія Василівна (мама).