Допомога Золочівському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів від ГО “Яворина”

17 серпня 2016 року у Золочівський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що знаходиться у селі Білий Камінь на Львівщині, представники громадської організації об’єднання жінок “Яворина” привезли інвалідні візки, засоби гігієни та інше обладнання.

Зокрема благодійну допомогу доставили Голова Об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех разом з активістками Наталією Сервило та Наталією Козак. На зустрічі була присутня також депутат Львівської обласної ради Мирослава Бабінська.

Ірина Сех розповіла, що дана громадська організація має у своїх статутних планах допомогу бійцям АТО та їх сім’ям і одним із найважливіших завдань є соціальні проекти.

“Сьогодні тут у Білому Камені, у цьому центрі, Об’єднання українок «Яворина» привезли (кажуть працівники, що дуже необхідне) – це є візки-ходунки, це є спеціальні такі велосипеди для дітей з ДЦП, це крісла, комп’ютерні крісла для таких дітей. Також багато різних гігієнічних наборів – це є “памреси” і серветки вологовтягуючі.” – повідомила Ірина Сех.

Директор ЗРЦСРДІ Богдан Гураль подякував за допомогу та сказав, що надіється на подальшу співпрацю.

Залишити відповідь

Next Post

Подбайте про свою майбутню пенсію вже сьогодні!

Законодавство України гарантує кожному громадянину право на належні умови праці, заробітну плату, не нижчу від визначеної законом, оплату лікарняного, виплату допомоги з безробіття а також отримання пенсії. Якою саме буде пенсія громадянина напряму залежить від його роботодавця. Адже, трапляються випадки коли страхувальники нараховують та виплачують заробітну плату менше законодавчо встановленого […]