Допомога для відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування

Як вже ми повідомляли раніше, у селі Білий Камінь, Золочівського району, буде відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування.

Головний лікар Львівської обласної лікарні відновного лікування Колачинський Микола Іванович розповів глядачам “Золочів.нет”, що роботи підходять до завершення, відремонтовані палати, коридори, завершується ремонт фізіотерапевтичного відділення… Дане відділення планується на 50 ліжок. Тут будуть надавати реабілітаційну допомогу хворим Золочівського, Бродівського, Буського, Кам’янка-Буського, Перемишлянського району та ін.

У зв’язку з обмеженим фінансуванням відділенню потрібна допомога спонсорів, волонтерів.

18 листопада депутат міської ради Юлія Слободян разом із чоловіком привезли сюди із Німеччини устаткування: пральну машинку, 9 фізіо-терапевтичних апаратів, електроплиту, гладильні дошки, праски, чайник, світильники, електролампочки, кавоварку та ін. Юлія запрошує усіх меценатів, долучитися допомогою для цього реабілітаційного відділення.

Відкриття відділення планують на 29 число, а вже 11 планують прийняти першу групу пацієнтів для надання медичної допомоги. Також сюди потрібні лікарі-реабілітологи, фахівці з ортопедії, неврології, фізіотерапії.
Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Михайла Саміди

Михайла Саміду із Днем народження вітають кохана дружина, синочок, мама, бабуся, брат, рідні, близькі і друзі. До вітань приєднується колектив “Золочів.нет”. Ти вір в життя і будь собою. Хай час летить собі, а Ти, Як сонце ранньою весною, Цвіти проміння золотим. І хай в очах Твоїх відкритих Нестримна молодість буя, […]