Домашній інтернет та телебачення: заощаджуйте на витратах

Компанія «IPnet» – це швидкісний домашній інтернет та інтерактивне телебачення нового покоління з додатковими можливостями. Отримуйте більше послуг за менші гроші, обираючи комплексні пакети від ведучого провайдера Києва. Обирайте необхідну вам кількість каналів, безлімітний інтернет вже врахований у тарифах.
Розміщайте замовлення на домашній інтернет та інтерактивне телебаченняна сайті IPnet. Менеджер компанії зателефонує вам за годину та погодить деталі співпраці.

Чому клієнти обирають IPnet

Вирішивши підключити інтернет від київського провайдера «IPnet» клієнти можуть гарантовано розраховувати на наступні переваги:
Якість зв’язку. Багаторічний досвід, використання сучасних технологій, власна мережа дозволяють забезпечувати стабільну швидкість інтернету, якість зображення та звук на ТВ.
Безлімітний інтернет. IPnet не обмежує споживачам трафік і не обмежує після вичерпання ліміту швидкість.
Надійність. Технічна підтримка цілодобово слідкує за станом мереж і своєчасно усуває виникаючи проблеми, надає консультації клієнтам щодо непрацюючої послуги.
Додаткові можливості. Для зручності споживачів оператор пропонує ряд послуг, які допоможуть найбільш повно розкрити можливості IPTV. До них відносять такі функції як ТВ-архів, аренда STB, встановлення захисту кабеля та інші.
Зручне підключення. Співробітники компанії допоможуть організувати у приміщенні зону Wi-Fi, підключити інтерактивне телебачення як на Smart IPTV, так і на звичайному телевізору, мобільному пристрої (смартфон, планшет).
  Конкурентні ціни.

Як підключити інтернет

Для того щоб підключити інтернет+ТБ потрібно:
1. Перевірити можливість підключення. Зона покриття «IPnet» охоплює більшість районів Києва . Інтерактивна мапа допоможе точно дізнатись чи підключений ваш будинок до мережі оператора.
2. Обрати тарифний план. Компанія пропонує різноманітні по швидкості, кількості каналів , додаткових функцій пакети послуг. Обирайте найбільш вигідний для вас варіант.
3. Залишити заявку. Скористайтесь формою зворотного зв’язку або зателефонуйте до Контакт-центру компанії.
У разі якщо клієнт не знайшов свого будинку у переліку об’єктів у зоні покриття IPnet, він може все одно залишити замовлення. Провайдер роздивиться можливість проведення мережі домашнього Інтернету та телебачення за вказаною адресою.