Документи, які необхідно подати для переходу на застосування спрощеної системи оподаткування

Для застосування спрощеної системи оподаткування органу ДПС слід подати заяву та розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Перелік документів, які необхідно подати органу ДПС для переходу на застосування спрощеної системи оподаткування визначено у статті 298 Податкового кодексу України, а саме:

Подання інших документів (копій документів, у тому числі копій виписок та витягів з Єдиного державного реєстру) при поданні заяви про застосування спрощеної системи оподаткування законодавством не передбачено.

Що стосується застосування нових КВЕДів при поданні заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, то слід зазначити, що перехід до нових кодів видів економічної діяльності буде здійснюватись поступово протягом 2012 року.

Суб’єкти господарської діяльності у заявах, деклараціях та інших документах, що подаються до органів ДПС, в перехідний період можуть зазначати КВЕДи як 2005, так і 2010 років.

Термін подання заяви на спрощену систему оподаткування до 25 січня 2012 року.

Залишити відповідь

Next Post

Відбулось відкриття фотовиставки “До Світла Воскресіння крізь терни катакомб”

15 січня 2012 року у виставковому залі Золочівського замку відбулось відкриття фотовиставки “До Світла Воскресіння крізь терни катакомб”, представленої Інститутом історії Церкви Українського Католицького Університету. Виставка відображає важливі етапи трагічної і героїчної історії Української Греко-Католицької Церкви у ХХ столітті – насильницьку ліквідацію, підпілля та легалізацію в 1989 році. Матеріалом для […]