Доктор Хаус у Києві

20 червня у “Палаці Україна” відбувся довгоочікуваний сольний концерт Х’ю Лорі, знаного серед української публіки як “доктор Хаус”. Пише журнал Глянець.

Х’ю не лише потішив фанатів виконанням блюзових та джазових композицій, а й тісним спілкуванням із публікою. Спеціально для своїх фанатів Лорі вивчив кілька фраз українською.

Втім, англійський комік в одному зі свої інтерв’ю зізнався, – він шкодує українців через те, що вони дозволяють себе принижувати у своїй же країні. Лорі прокоментував останню гру української збірної разом із англійцями.

Я пив віскі з льодом чорт знає де, в якомусь барі, навіть назви його не знаю. Я думаю, що ви заслужили той гол, який вам не зарахували. Насправді, мені шкода, бо вас принизили на вашому ж рідному полі”, – сказав “доктор Хаус”.

За матеріалами: Глянець

Залишити відповідь

Next Post

Сіяти мак та коноплю заборонено

Золочівським РВ ГУМВСУ у Львівській області, незважаючи на проведені профілактичні заходи та роз’яснювальні бесіди, протягом 2011 року було зафіксовано  10 фактів незаконного посіву снотворного маку. Зрозуміло, що переважна більшість людей вирощують мак, як це робили наші діди та прадіди, щоб забезпечити на стіл страви з маком. Проте почастішали випадки, коли […]