Доходи військовослужбовців не будуть оподатковуватися військовим збором

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 9 червня вступив в дію Закон України від 19.06.2022 року № 2308-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть участь у бойових діях в умовах воєнного стану». Зокрема, на період дії воєнного стану не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців та працівників:
– Збройних Сил України;
– Національної гвардії України;
– правоохоронних органів;
– Служби Безпеки України;
– Служби зовнішньої розвідки України;
– Державної прикордонної служби України;
– Міністерства внутрішніх справ України (осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників);
– Управління державної охорони;
– Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації;
– інших утворених відповідно до законів України формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії рф.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Негода залишила без світла 64 населені пункти Львівщини

Енергетики відновлюють електропостачання населених пунктів, які знеструмила нічна стихія.  Про це інформують у Львівобленерго. Станом на 8 годину сьогодні через грози та пориви вітру на Львівщині без електроенергії 64 населені пункти повністю та  36 частково у:  • Центральному РЕМ (Перемишлянська, Пустомитівська, Жидачівська, Миколаївська частина); • Карпатському РЕМ (Самбірська, Турківська част.); […]