Догляд за вікнами із металопластику. Як продовжити їхню службу?

Кажуть найкраще лікування – це профілактика. У випадку з металопластиковим вікном, навіть якщо воно найвищої якості, догляд і буде тією самою профілактикою. Такий підхід потрібний не тільки, щоб зберегти естетичний зовнішній вигляд. Справні елементи економлять до 30 відсотків тепла в холодну пору року.

Ідеальний варіант – щороку проходити сервісне обслуговування. Фахівець проводить повну діагностику. Оглядає ущільнювачі, фурнітуру, прилягання до рами. Те, що треба запінить, засиликонить, герметизує та замінить. Можете ознайомитися з послугами та цінами, що надаються, перейшовши на сторінку https://remont-okon-kiev.com.ua/ 

Все ж таки не завжди умови можуть бути придатними для виклику майстра. Є основні правила та рекомендації, які збільшать тривалість експлуатації. Тому можна доглядати і самотужки.

Склопакети. До склопакетів не потрібен спеціальний підхід. Оскільки у них немає відмінностей із звичайним склом, догляд аналогічний. Єдина вказівка – не допускати потрапляння на пластикові деталі миючих засобів. І дуже важливо захищати гумовий ущільнювач від речовин, що містять спирт.

Пластикові частини. Щоб уникнути знебарвлення або пошкоджень, викликаних занадто ретельним чищенням і спробою видалити стійкі плями, потрібно просто регулярно мити їх теплою водою з мильним розчином. Знежирювальні засоби, а також використання не жорстких губок – найкраща можливість. Це збереже ваші білі рами у презентабельному вигляді. Не ушкоджуйте поверхню агресивними хімічними або абразивними засобами для чищення. Також спиртовмісними та з наявністю хлору. Навіть якщо і буде короткочасний ефект, згодом ви вже нічого не зможете зробити із знебарвленням та порушенням цілісності матеріалу.

Ущільнювачі. Цей елемент виконує важливу функцію. Він зберігає тепло, не допускає протяги, захищає від пилу. Радиться чистити його раз на півроку чи частіше. Тканиною або м’якою губкою за допомогою миючого розчину промийте герметик. Після того як висушите, нанесіть на нього силіконове мастило. Можна скористатися мастилом, яке призначене для гумових деталей автомобіля.

Обслуговування фурнітури. Часто виробники вказують спеціальні значки, наприклад, «крапельки». Зверніть увагу, чи є такі вказівники у вас. Це означає, що ці місця підлягають змащуванню. Навіть якщо знаків немає, проводити цю процедуру потрібно щорічно. Змащувати рухомі деталі можна автомобільним маслом або маслом швейних машин.

Зливні отвори. Внизу рами розташовані місця для водовідведення. Їхнє завдання витягувати воду та вологу. Необхідно стежити, щоб вони не засмічувалися.

Як уже згадувалося, ви можете використовувати те, що є у вас вдома. Однак зараз доступні і засоби догляду за вікнами та окремими його частинами.

Що впливає на термін служби?

Якість

Якість рам сильно відрізняється між виробниками та установщиками. Якщо монтаж був зроблений невірно, вони можуть бути схильні до проникнення вогкості, води та протягів, що прискорить їх руйнування. Не виключено, що дешевші швидше деформуються і втратять колір. Якісні прослужать набагато довше.

Матеріали

Розвиток матеріалів означає, що ПВХ тепер набагато перевершує продукцію, виготовлену до 2000 року. Алюміній тепер має кращі теплові властивості та міцніший каркас. Дерев’яні необхідно регулярно доглядати кожні кілька років, щоб вони прослужили близько 50 років.

Середа

Фактором, який найбільше сприяє скороченню вироблення віконної рами, є погода. Будинку, що виходить на узбережжя, доводиться боротися із сильними вітрами порівняно із захищеним будинком. Вікнам, що виходять на південь, також доведеться протистояти постійним стисненням та розширенням, спричиненим сонячним теплом.

Якщо ви зіткнулися з поломкою та потребуєте термінового ремонту вікон або дверей – подивіться, з чого ви можна почати https://remont-okon-kiev.com.ua/remont-metalloplastikovykh-dverey/ 

Next Post

Здається в оренду однокімнатна квартира

Здається в оренду однокімнатна квартира в м. Золочеві Львівської обл. Тел. 0673705627. Поділіться цим у соцмережах: