До ювілею Кобзаря у Золочеві провели флешмоби та виставку (відео)

flrshmobУчні 1-5-х класів Золочівської загальноосвітньої школи №1 та їх батьки провели флешмоб «Кобзарикова стежина». Учасники флешмобу створили живий ланцюг від “Вернісажу” до моста біля Золочівського замку. Діти та їх батьки тримали у руках свої Кобзарики, синьо-жовті прапорці, повітряні кульки, квіти, портрети Тараса Шевченка. Усі виконали державний Гімн України. Юні українці співали Думи мої та інших патріотичних пісень.

По завершенню флешмобу «Кобзарикова стежина» у Золочівському замку відбулося відкриття виставки дитячих малюнків присвячених Тарасу Григоровичу Шевченку, з нагоди його двохсотліття. Представлені роботи радували око кожного відвідувача своєю креативністю та вишуканістю. У кожній роботі було відображено велику любов до Тарасового слова та рідного краю.

Завершили святкування на подвір’ї Золочівської загальноосвітньої школи №1, де провели ще один флешмоб під назвою «Ліхтарики – Кобзареві» за участю учнів, вчителів, батьків та усіх охочих.

Тарасове свято вдалося на славу!

Детальніше дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

Австрія має намір повернути в Україну кошти екс-чиновників

Австрія має намір повернути в Україну вивезені колишніми чиновниками кошти. Про це заявив міністр закордонних справ Себастьян Курц на прес-конференції в понеділок. Курц зазначив, що Австрія глибоко стурбована тими подіями, які відбуваються в Криму, і заявив, що дії Росії порушують міжнародне право. “Австрія була першою країною в Європейському Союзі, яка […]