До відома учасників АТО (ООС)

За підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) ГО «Центр зайнятості Вільних людей», реалізовує проект «Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

В рамках проекту, звільнені/демобілізовані учасники АТО (ООС) з Київської, Львівської та Дніпропетровської областей можуть отримати грант (до 400 євро) на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Водночас, проект пропонує наступні заходи:
– 2-денні тренінги про те, як інтегрувати військовий досвід у цивільну професію;
– індивідуальні гранти на навчання та перекваліфікацію або підвищення кваліфікації (розмовна англійська, програмування, створення мобільних додатків, курси барменів та ін..) у розмірі до 400 євро;
– 1-денні тренінги із розвитку навичок самопрезентації, лідерства, фінансової грамотності, ведення переговорів та ефективного діалогу, тай менеджменту;
– поради персонального кар’єрного консультанта, який допоможе розробити індивідуальну стратегію працевлаштування.

Для участі у зазначеному проекті звільненому/демобілізованому учаснику АТО (ООС) необхідно:
Перейти за посиланням https://ee.humanitarianresponse.info/x/#kcvY2NrA та заповнити анкету.
Відвідати дводенний тренінг з приводу етапів реалізації проекту.
Обрати навчальний заклад та вид курсів.
Заповнити та подати заявку на отримання гранту.
Представити свою заявку: пояснити, чому було обрано саме ці курси.
Отримати грант: оплату обраних курсів.

Додатково інформуємо, що прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку заробітну плату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність; жінкам з числа учасників АТО (ООС).

Крім цього, грант надається винятково у формі оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам. Проект співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію.

Враховуючи вищенаведене, просимо вжити заходів, що забезпечать поширення інформації про проект серед демобілізованих/звільнених учасників АТО (ООС) Вашого району/міста.

Зокрема, просимо відповідальних за комунікацію працівників повідомити учасників АТО (ООС) про наявну можливість під час комунікації з ними; розмістити інформацію про проект, що додається, та посилання на анкету для реєстрації на сайтах райдержадміністрацій, міських рад та офіційних сторінках в соціальних мережах; по можливості розіслати інформацію для учасників АТО (ООС) через месенджери WhatsApp, Telegram, Viber, Facebook.

Контактні дані організаторів проекту:

з питань заповнення форми та участі в проекті прохання звертатись до Богдани 0673378362,
а також на електронну пошту czvl.lviv.2019@gmail.com
щодо всіх інших питань до координатора проекту Ірини 0503411388

Управління соціального захисту населення Золочівької РДА

Залишити відповідь

Next Post

Археологи РАС розпочали дослідження у Підкамені

На території монастирського комплексу у селищі міського типу Підкамінь проводять археологічні дослідження. Минулого тижня науковці Рятівної археологічної служби розпочали попередні роботи: шурфування на території внутрішнього дворика та нагляд за земляними роботами у місцях планованого пониження рівня поверхні. Про це повідомляють у НДЦ «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України. «З […]