ДО ВІДОМА СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Пільги особам, що мають статус реабілітованого

11.10.2018 року набули чинності зміни до пункту 5 частини першої статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», внесені Законом України від 18.09.2018 № 2542-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій».

А саме, пункт 5 ч.1 ст.24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» доповнено словами та цифрами «особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», із числа тих, яких було піддано репресіям у формі (формах) позбавлення волі (ув’язнення) або обмеження волі чи примусового безпідставного поміщення здорової людини до психіатричного закладу за рішенням позасудового або іншого репресивного органу».

Отже, з 11.10.2018 року особам, що мають статус реабілітованого, оплата допомоги по тимчасовій непрацездатності здійснюється в розмірі 100 % середньої заробітної плати (доходу).

Відповідно до ч.2 ст.31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100 відсотків, дані особи додають копії відповідних посвідчень або інші документи, які підтверджують право на пільгу.

Порядок надання статусу реабілітованого визначено Законом України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», зразок посвідчення реабілітованого затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.1991 №48 «Про заходи щодо реалізації Закону Української РСР «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні».

Золочівське відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України у Львівській області

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині у 68-річної жінки діагностували сказ

Сказ діагностували у 68 річної жінки з Львівщини. Нині вона в реанімації, у важкому стані, на штучній вентиляції легенів. Три місяці тому жінку вкусив за руку власний собака, але по меддопомогу потерпіла не звернулася. Через два тижні пес здох, але і після цього жінка не пішла до лікарів. Випуск ТСН. […]