До відома одержувачів субсидій

З 1 січня 2018 року набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 951, якою внесені зміни у Порядок фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету. Вона передбачає три періоди монетизації. З 1 січня почався перший період.
Отже, у 2018 році перерахування субсидійних коштів на послуги з постачання електроенергії, транспортування, розподілу та постачання природного газу, послуги з тепло-, водопостачання і водовідведення, послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, вивезення побутового сміття та рідких нечистот будуть перераховуватись відповідно до фактичних обсягів спожитих енергоносіїв та наданих послуг, але не вище обсягів нарахованих сум пільг і субсидій.
Звіряння, розрахунок та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання, постачання холодної води і водовідведення послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення здійснюватимуться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848“ Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” і від 23 серпня 2016р. № 534 “Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання ), постачання холодної та гарячої води і водовідведення та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення”.
Це означає, що суми невикористаних субсидійних коштів не будуть перераховуватись підприємствам – надавачам послуг не будуть зараховуватись на рахунки абонентів, відображатись як переплата і використовуватись на наступні місяці опалювального періоду на використання більшої кількості газу на опалення або проплату обов’язкового платежу. Суми субсидії паререховаватимуться тільки на фактично використані послуги.
Отже, абонентам слід своєчасно і обов’язково подавати покази лічильника на всі комунальні послуги.

Управління соціального
захисту населення
Золочівської райдержадміністрації

Залишити відповідь

Next Post

Продається земельна ділянка

Терміново продається приватизована земельна ділянка 0,2046 га у селі Ясенівці (біля цукрового заводу). Є світло. Недорого, ціна договірна. Контактний тел.: 0679525299. Поділіться цим у соцмережах: