ДО ВІДОМА ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

У червні 2018 року в домогосподарства району надійшли квитанції, надіслані організаціями-надавачами послуг, у яких розмір переплати зменшився або повністю знятий. Це означає, що організація-надавач послуги провела розрахунки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 року № 534 і невикористані суми житлової субсидії повернула до державного бюджету.

В такому випадку одержувачам житлової субсидії м.Золочева, хто мав станом на 1 травня 2018 року переплату слід подати в управління соціального захисту населення заяву на виплату частини суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання природного газу або електричної енергії для індивідуального опалення. Жителі сільської місцевості подають такі заяви сільським радам.

Термін прийняття заяв до 1 вересня поточного календарного року і протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону таким громадянам буде виплачено готівкою кошти невикористаної житлової субсидії у розмірі, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт.год. електричної енергії.

Управління соціального захисту населення
Золочівської райдержадміністрації

Залишити відповідь

Next Post

Уточнено порядок подання та опрацювання запитів на отримання публічної інформації

Буська ОДПІ повідомляє, що 26 червня 2018 набув чинності Порядок організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДФС, затверджений наказом Мінфіну України […]