ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЗОЛОЧЕВА: ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ

Заява
депутатів Золочівської міської ради

praporМи, депутати Золочівської міської ради, глибоко стривожені політичною ситуацією в державі, яка склалася внаслідок військової агресії Росії та провокаційних дій агентури ФСБ і сепаратистів у Криму, а також у східних областях України. Для того, щоб розглянути дане питання, ми виступили з ініціативою скликання позачергової сесії міської ради. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» три найбільші фракції в Золочівській міській раді, зокрема, ВО «Свобода», Народного Руху України та ВО «Батьківщина» звернулися зі зверненням до міського голови Золочева Ігоря Гриньківа терміново скликати позачергову сесію міської ради на якій розглянути питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні.
На сесії ми мали намір прийняти звернення до виконуючого обов’язки Президента України О. Турчинова, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з вимогою вжиття термінових і рішучих дій для захисту незалежності та територіальної цілісності України. Відповідно до законодавства юридичних підстав у міського голови Гриньківа нескликати терміново сесію не було. Він завізував депутатське звернення із вказанням дати проведення сесії – 6-го березня 2014 року на 1100 год. Секретар міської ради про це повідомив депутатів.
Увечері 5-го березня з приймальні міського голови почали обдзвонювати депутатів міської ради про те, що сесія переноситься на 13-те березня. Розуміючи, що юридичних підстав у Ігоря Гриньківа переносити сесію немає, і усвідомлюючи необхідність термінового розгляду даного питання, ми на 11:00 годину, 6-го березня прибули у міську раду для того, щоб розпочати роботу сесії. Проте, сесійний зал міської ради заповнили декілька десятків провокаторів з Партії регіонів та симпатиків Гриньківа, які своєю агресивною поведінкою зірвали роботу сесії. Гриньків у своєму виступі заявив, що, депутати міської ради хочуть незаконно відправити його у відставку. Заяву Гриньківа хотіли спростувати та висловити свою громадянську позицію депутати міської ради І. Бартків, П. Гарбаль, М. Барановська, Л. Бохна, секретар міської ради Д. Колодка, депутат районної ради Б. Золотник, активіст Євромайдану В. Хомич, але їхні виступи переривалися брутальною лайкою, криками «ганьба», які принижували людську гідність депутатів. Звучали навіть вигуки, що депутатів міської ради потрібно розстріляти, або відправити в Крим проти російської армії. На противагу їм, коли виступав Гриньків та його затяті прихильники, зокрема, О. Тютін та Й. Барабаш  їх уважно слухали і не перебивали. Все це говорить про те, що масові безчинства в міській раді були організовані міським головою та його поплічниками з Партії регіонів, яких він видав за громаду Золочева. Значна частина провокаторів не були золочів’янами, а жителями Вороняк. Такі дії є грубим порушенням Конституції України та законів України. А дії міського голови, який у робочий час, окрім своїх прихильників, стягнув у міську раду працівників комунальних підприємств, зірвали прийняття надзвичайно важливого звернення до керівництва держави.
Виходячи з вище наведеного ми висловлюємо категоричне обурення і протест проти деструктивних дій міського голови, якого ми більше трьох років одностайно підтримували в господарських питаннях, приймаючи на сесіях міської ради важливі для громади міста рішення. Не дивлячись на членство Гриньківа в Партії регіонів, ми діяли конструктивно, на перше місце ставлячи інтереси міста. Проте, коли в містах України та за кордоном почали створюватися Євромайдани, які згодом переросли в акції протесту проти авторитарно-кримінального режиму Януковича, ми неодноразово зверталися до Гриньківа вийти з злочинної партії регіонів і перейти на сторону Народу. Такого кроку очікувала переважаюча більшість депутатів Золочівської міської ради. Проте міський голова Гриньків залишався вірним режиму Януковича до останнього дня його існування. Ніякі так звані «господарські успіхи» не вартують бодай одного життя Героїв Небесної Сотні. На совісті тих, хто в 2010 році привів до влади Януковича, назавжди залишиться відповідальність за смерть полеглих героїв, які ціною свого життя зупинили сповзання України в безодню промосковської диктатури. Гриньків зі своїми прихильниками повинні зрозуміти, що їх час пройшов. Провокації не пройдуть. Депутатський корпус міської ради буде приймати відповідальні рішення в інтересах громади міста та Української держави. Перед загрозою агресивних дій російських окупантів, ми повинні бути як ніколи консолідованими та непохитними.
Відстоїмо незалежність та територіальну цілісність України.
Слава Україні!


Залишити відповідь

Next Post

Парубій: Україна має План "Б" в разі агресії Росії

Україна має План “Б” на випадок відкритої агресії з боку Росії. Про це повідомив секретар РНБО Андрій Парубій на брифінгу в середу. Відповідаючи на питання про те, чи розробляє РНБО план евакуації мешканців Криму у випадку початку реальних військових дій, Парубій сказав: “Звичайно, ми маємо план “Б”. Подробиць я повідомити […]