До уваги випускників Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

shkolaШановні випускники Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, їх батьки, всі, кому дорога ця навчальна установа, всі, хто шанує її традиції, плекає і примножує їх, всі, кому дороге її ім’я. Організаційний комітет з відзначення 160-ти річчя школи та дирекція Золочівської ЗОШ І-Ш ст. № 1 запрошують Вас взяти участь у підготовці і проведені святкування ювілейної дати навчального закладу, яке відбудеться у жовтні 2013 року.
Золочівська ЗОШ І-Ш ст. №1 є однією з найстаріших загальноосвітніх середніх шкіл України. Заснована у 1853 році. Статус Золочівська середня школа №1 одержала у 1939 році. Серед її перших вчителів був відомий український письменник, поет Роман Завадович. В роки національно-визвольного руху ОУН-УПА в школі діяв осередок підпільної молодіжної організації «Наша зміна», який очолював випускник школи Микола Дубас.
Сьогодні Золочівська ЗОШ І-Ш ступенів №1 – провідна навчально-виховна установа Золочівського району з багаторічною історією і своїми традиціями. 3 її стін вийшли тисячі випускників, які стали відомими і авторитетними людьми. Серед них 10 професорів і докторів наук, 12 доцентів, 20 кандидатів наук, 5 генералів, сотні лікарів, вчителів, юристів, офіцерів. підприємців, діячів культури і мистецтва, кваліфікованих робітників і працівників сільського господарства. Випускник школи Ростислав Яворський – відомий дипломат, а випускник школи 1941 року Мирослав Марусин – архієпископ УГКЦ.
Глибокі і міцні знання учням дають кваліфіковані і досвідчені педагогічні працівники. Учні школи є переможцями та призерами районних, обласних предметних олімпіад, чисельних конкурсів, фестивалів, спортивних змагань.
Однак, для успішного виконання своєї суспільної місії навчання і виховання молодого покоління громадян України, школі не вистачає сучасного навчального середовища. Зокрема: завершення накриття металочерепицею даху над старим корпусом, заміна зношеної системи опалення, ремонт фасаду і шкільної огорожі. Необхідна заміна електричного освітлення класів і коридорів. Бракує нових меблів, сучасних технічних засобів навчання, наочного обладнання.
Звертаємось до Вас – людини, яка вболіває за стан освіти в Україні, за рідну школу та просимо надати благочинну допомогу у вирішенні шкільних проблем і тим самим сприяти гідно зустріти ювілей.
Ваше ім’я буде вписане в книгу меценатів і жертводавців школи.
3 повагою та вдячністю оргкомітет по відзначенню 160-ти річчя, дирекція і педагогічний колектив школи.

Реквізити:
Золочівський районний благодійний фонд «Благодар»
Код ЄДРПОУ – 25247150
р/р № 26008053812952
Банк: Золочівське відділення філії ЗГРУ «ПриватБанк»
МФО – 325321

Голова організаційного комітету Р.Я. Бойко

Директор школи: Б.І. Кашалаба

Залишити відповідь

Next Post

ДіКапріо зіграє Бандеру?

Відомий Український режисер запросив знаменитість на головну роль у новому історичному фільмі про УПА. Після приголомшливого успіху голлівудського актора у стрічці «Великий Гетсбі», де майстерність перевтілення Леонардо Ді Капріо відзначив увесь світовий кінематограф, на актора посипалися нові пропозиції. Зокрема, кінокомпанія “Warner Вrоthers”, яка купила права на екранізацію сценарію фільму «Распутін», […]