До уваги виборців Золочівського району!

вибори

До дня голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 року залишилось зовсім мало часу.

Нагадую, що подання заяв стосовно включення у реєстр виборців та, відповідно, у списки виборців на виборчій дільниці, внесення виправлень у свої персональні дані, зміни щодо місця голосування, завершуються 25 березня 2019 року.

Враховуючи те, що будь-які дії в реєстрі виборців здійснюються тільки на підставі заяв та підтверджуючих документів, отриманих особисто від виборця або шляхом надсилання запитів стосовно можливих помилок в персональних даних до відповідних органів (що потребує певного часу) просимо громадян, які не знайшли себе в «Особистому кабінеті виборця», не отримали запрошення на вибори, чи знайшли в свої даних у попередніх списках чи запрошені помилки особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців Золочівської райдержадміністрації (каб. 102, тел. 7-00-75, 4-22-19) з відповідними документами (паспорт громадянина України, свідоцтво про одруження (за потреби) та ін.).

Нагадуємо, що працівники відділу під час виборчого процесу здійснюють прийом громадян у суботу та неділю з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00 год.

Начальник відділу Роман Гучко

Залишити відповідь