До уваги страхувальників! Лікарняні в період простою підприємства!

У зв’язку із введенням карантину, значна частина роботодавців не здійснює свою діяльність.

Відповідно до статті 34 Кодексу законів про працю України, простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами. Час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки (окладу).

Якщо під час простою настала тимчасова непрацездатність, працівнику призначається допомога на підставі листка непрацездатності.

Відповідно до статті 23 Закону України №1105, допомога по тимчасовій непрацездатності не надається за період перебування працівника у відпустці без збереження заробітної плати.

Враховуючи зазначене, у разі якщо особа не здійснює трудову діяльність (не оформлено простій) або перебуває у відпустці без збереження заробітної плати, допомога по тимчасовій непрацездатності не надається!

Звертаємось до голів комісій по соціальному страхуванню, бухгалтерів щодо необхідності детального аналізу та контролю режиму роботи при нарахуванні допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Усі необхідні консультації та роз’яснення надаються за телефонами відділення:
(265) 42329, 42042.
Також можна надіслати звернення на електронну адресу відділення: fsszol@ukr.net
Бережіть себе та своє здоров’я!

Золочівське відділення УВД ФСС України у Львівській області

Next Post

На сході України загинув випускник Національної академії сухопутних військ

На сході України загинув випускник Національної академії сухопутних військ лейтенант Шинкарук Андрій. Про це повідомив єпископ Української Греко-католицької церкви Степан Сус. “#наш Спочивай з Богом, Андрій! Сьогодні на сході України від рук ворогів, які нічого не шанують, навіть свято Воскресіння Господнє, загинув лейтенант Шинкарук Андрій, випускник Національної академії сухопутних військ […]