До уваги роботодавців району!

Державною службою зайнятості розроблено покрокову інструкцію для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю.

Зауважимо, що допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які:

  • зупинили або ж скоротили діяльність через карантин;
  • сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до центру зайнятості.

Уся інформація і, власне, інструкція з детальним описом кожного кроку – на нашому сайті в розділі «Роботодавцям» – https://is.gd/sCGoBM. Ознайомтесь, будь ласка, з нею.

За детальнішою інформацією звертатись у Золочівську районну філію Львівського обласного центру зайнятості за телефонами: 7-11-08, 7-00-31

Золочівський РФ ЛОЦЗ

Next Post

На Львівщині склали адмінпротокол на водія автобуса за порушення правил карантину

На Львівщині поліцейські склали адмінпротокол на водія автобуса за порушення правил карантину. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівської області. “29 квітня під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили повідомлення від жінки-медика про порушення правил пасажирських перевезень під час карантину водієм рейсового автобуса сполученням «Рава Руська – Львів». Співробітники Жовківського […]