До уваги платників податку на прибуток

podatkovaЗолочівська МДПІ повідомляє, що відповідно до п. 10 підрозділу 4 Перехідних положень Податкового кодексу України з 1 січня 2013 року ставка податку на прибуток підприємств становить 19 %.
Платники податку (крім новостворених, неприбуткових організацій, сільськогосподарських товаровиробників, а також осіб з доходами за попередній рік в обсязі до 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок податку в сумі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній рік . За період січень- лютий 2013 року авансовий внесок з цього податку сплачується у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев’ять місяців 2012 року, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. При цьому податкова декларація подається за річний звітний період.
Крім цього, повідомляємо , що наказом ДПC України від 21.12.2012 р. № 1171 затвержено ,, Узагальнюючу податкову консультацію щодо особливостей подання декларацій з податку на прибуток та сплати податку у 2013 році», з якою можна ознайомитись на веб-сайті ДПС України (sts.gov.ua) у рубриці ,,Податкове законодавство // Узагальнюючі податкові консультації”.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю

Залишити відповідь

Next Post

До уваги платників єдиного податку - фізичних осіб !

Золочівська МДПІ повідомляє, що наказом Мінфіну від 07.11.2012 № 1159 внесено зміни до форми податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи у зв’язку з введенням п’ятої групи платника єдиного податку. Проте , Декларацію платника єдиного податку за 2012 рік потрібно подати за старою формою (наказ Мінфіну від 21.12 2011 […]