До уваги платників податків – юридичних осіб !

Золочівська ОДПІ повідомляє, що 24 квітня 2015 року Головне управління ДФС у Львівській області проведе семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2015 році: податок на прибуток підприємств, трансфертне ціноутворення, податок на додану вартість, єдиний соціальний внесок» за участі спеціалістів міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії «КПМГ Україна».
Місце проведення: м.Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Початок семінару: о 10.00 год., реєстрація з 09.30 год. Попередньо також можна зареєструватися телефоном (032) 297-32-28.

ГДІ з питань комунікацій


Залишити відповідь

Next Post

Рада вимагає від РФ негайно вивести своїх військових із Донбасу і покарати винних в агресії проти України

21 квітня, Верховна Рада України зажадала від Росії негайно вивести військові формування збройних сил РФ і припинити підтримку бойовиків на Донбасі. Також Рада вимагає покарати винних у підготовці та здійсненні агресії проти України. Пише ТСН. “Притягнути до кримінальної відповідальності і покарати осіб, винних у плануванні, підготовці, початку та здійсненні агресії […]
Золочів.нет