До уваги платників податків – юридичних осіб!

Золочівська ОДПІ повідомляє, що 24 квітня 2015 року Головне управління ДФС у Львівській області проведе семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2015 році: податок на прибуток підприємств, трансфертне ціноутворення, податок на додану вартість, єдиний соціальний внесок» за участі спеціалістів міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії «КПМГ Україна».
Місце проведення: м.Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Початок семінару: о 10.00 год., реєстрація з 09.30 год. Попередньо також можна зареєструватися телефоном (032) 297-32-28.

ГДІ з питань комунікацій


Залишити відповідь

Next Post

Кампанія декларування триватиме до 1 травня 2015 року

Від початку кампанії декларування доходів, отриманих громадянами у 2014 році, минуло три місяці. За цей період до головного офісу Золочівської ОДПІ фізичними особами подано 295 декларацій про майновий стан і доходи. Зокрема, 32 громадян задекларували доходи в сумі 3442,0 тис.грн., подання декларації для яких було обов’язковим. Правом на отримання податкової […]
Золочів.нет