До уваги платників податків – роботодавців!

Державна податкова служба України нагадує платникам податків про необхідність оформлення трудових відносин з працівниками.
З 01.07.2021 ДПС спільно з Держпраці розпочато кампанію з детінізації трудових відносин.
Податкова служба забезпечує інформаційну підтримку, надаючи Держпраці переліки суб’єктів господарювання, які мають найбільші ризики використання незадекларованої праці. Станом на 05.07.2021 Держпраці вже виявлено 336 найманих працівників не оформлених належним чином.
Шановні платники податків!Своєчасне оформлення трудових відносин – це запорука фінансової стабільності Вашого бізнесу. До того ж, фінансові ризики і наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства.
Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України розмір санкції за порушення законодавства про працю (незадекларований працівник, факт підміни трудового договору цивільно-правовим/договором про стажування, виплати заробітної плати в конверті, виплати винагороди працівнику без нарахування/сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, фактичного використання праці працівника повний день, при оформленні його на неповний робочий день) складає 10 мінімальних заробітних плат, що у 2021 році становить 60 000 грн.
Вчинення такого порушення повторно протягом двох років обійдеться роботодавцеві вже у 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, що складатиме 180 000 гривень.
Закликаємо роботодавців не намагатися  обійти законодавство. Якщо використовуєте найманих працівників – укладайте з ними трудові договори. Повідомлення про прийняття працівника – важлива складова укладання трудового договору, яке подається суб’єктами господарювання до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску за формою, затвердженою постановою КМ України від 17.06.2015 №413, до початку роботи найманого працівника.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Магазин-салон "Твоя підлога" у Золочеві

Вже не потрібно їхати до Львова, магазин-салон “Твоя підлога” у Золочеві – це понад 300 видів ламінату.Якщо ж і наявний асортимент не задовольнить Ваші вимоги, то для такого випадку існує чудова можливість замовити саме той варіант, що Вам потрібен. Адже магазин «Твоя підлога» – це найбільший вибір найякіснішої підлоги у […]