До уваги платників податків!

Головним управлінням ДПС у Львівській області 17 травня 2022 року буде проведено онлайн – семінар на тему: «Актуальні питання оподаткування фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
Початок заходу відбудеться о 11:00 на платформі Zoom за посиланням: https://zoom.us/j/99259951921?pwd=RzljRUhwN3grTDNsYVh3UEN1MkZtZz09
Індифікатор вебінару: 99259951921; код доступу – RYr5f9.
Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

У рамках «податкової амністії» громадяни задекларували активів на понад 1 млрд грн
За інформацією пресслужби ДПС України, під час дії воєнного стану у рамках кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб задекларовано 1 060 млн гривень.
Сума задекларованого до сплати одноразового збору за період дії воєнного стану склала 81 млн гривень.
Допоможи Збройним Силам України – задекларуй активи, з яких не були сплачені податки!
Нагадуємо, одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки і розмірах, встановлених Податковим кодексом.
Детальніше з інформаційними матеріалами щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування активів, громадяни можуть ознайомитися у банері «Одноразове добровільне декларування» за посиланням  https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Перехоплення СБУ: війна в Україні стала пеклом для російських окупантів (відео)

СБУ повідомляє: “Війна в Україні стала пеклом для російських окупантів. Вони самі так її називають, відчувши силу наших захисників. Тож єдине, про що мріють зараз – вижити, звільнитися з армії і більше ніколи не повертатися в Україну. Про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку вдалося перехопити СБУ. «У […]