До уваги підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, працюючих батьків!

zasidannjaЗолочівська міжрайонна виконавча дирекція Львівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що влітку 2014 року буде проводитись оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах. Отримати путівки для оздоровлення дітей віком від 6 до 18 років можуть усі бажаючі застраховані особи (працівники підприємств, установ, організацій, наймані працівники у фізичних осіб-підприємців, а також приватні підприємці, які уклали договір про добровільне соціальне страхування).
Путівки у дитячі оздоровчі заклади будуть коштувати 10% від вартості путівки.
Під час перебування в дитячих оздоровчих закладах, дітям буде забезпечено оздоровчі процедури, постійний догляд, якісне харчування, цікаві культурно-масові заходи. Термін перебування – 21 день.
Прохання, голів комісій та уповноважених із соціального страхування подати у виконавчу дирекцію заявки про кількість бажаючих на отримання дитячих оздоровчих путівок. Заявки подавати із помісячною розбивкою (червень, липень, серпень).
Детальнішу інформацію щодо оздоровлення дітей можна отримати за телефонами: (03265) 4-23-29, (03265) 4-20-42.

Золочівська міжрайонна виконавча дирекція
Львівського обласного відділення
Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності


Залишити відповідь

Next Post

ЯНУКОВИЧ ПІДПИСАВ "АМНІСТІЮ" І СКАСУВАННЯ "ЗАКОНІВ ПРО ДИКТАТУРУ"

Віктор Янукович підписав закони про “амністію” та про скасування прийнятих 16 січня “законів про диктатуру”. Про це повідомляє прес-служба президента. Янукович також підписав чотири закони, які парламент 28 січня ухвалив на заміну скасованим від 16 січня. Як відомо, 30 січня прес-служба президента повідомила, що Віктор Янукович пішов на лікарняний. Як […]