До уваги підприємців: розстрочення (відстрочення) з єдиного внеску законодавством не передбачено

Буське управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що питання забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати регулює Закон України від 08.07.2010 № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті єдиного внеску чинним законодавством не передбачено.
У разі, якщо фізичною особою-підприємцем не отримано дохід у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом. При цьому, сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
Мінімальний страховий внесок – це сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати (3723 грн.)на розмір внеску, встановлений законом на місяць(22%0, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця.(819,06 грн.).

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Ми запитали: скільки треба грошей для щастя? (відео)

Наші кореспонденти дізнавалися у перехожих в місті Золочеві, скільки грошей потрібно для щастя і чи в грошах щастя? Що нам розповіли люди, дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: