До уваги підприємців – платників єдиного податку!

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що   відповідно до п. 299.7 ст. 299 Податкового кодексу до Реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про платника єдиного податку, зокрема види господарської діяльності. У разі здійснення видів діяльності, не зазначених у Реєстрі платник єдиного податку зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ,  з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності.
Тобто, підприємець – платник єдиного податку не має права здійснювати в межах підприємницької діяльності види діяльності, не зазначені у його облікових даних.
ФОП – платник єдиного податку, що здійснює види діяльності, не зазначені в її облікових даних та в Реєстрі платників єдиного податку, у тому числі, якщо договір укладається від імені суб’єкта господарювання з іншим суб’єктом господарювання, зобов’язана перейти на сплату інших податків і зборів (загальна система оподаткування) з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому здійснювалися види діяльності, які не зазначені в його облікових даних та реєстрі платників єдиного податку.

Буський сектор організації роботи
управління організації роботи
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Про терміни використання РРО

Золочівська  ДПІ  нагадує  суб`єктам підприємницької діяльності, які при розрахунках за готівку використовують реєстратори розрахункових операцій, що термін використання РРО становить не більше 7 років з моменту введення в експлуатацію, або не повинен перевищувати 9 років з дати випуску. У порядку технічного обслуговування та ремонту РРО визначено, що строк служби – […]