До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої та четвертої груп

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що наказами Міністерства фінансів України від 24.11.2022 № 394 та від 15.12.2022 № 438 внесено зміни до форм податкових декларацій платників єдиного податку третьої та четвертої груп, зокрема, доповнено додатком, який дозволяє відобразити розрахунок мінімального зобов’язання за податковий (звітний) рік.
Платники єдиного податку третьої групи, в яких виникає обов’язок визначати мінімальне податкове зобов’язання, вперше подають податкову звітність за 2022 рік за новою формою разом з додатком «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік».
Платники єдиного податку четвертої групи вперше подають податкову звітність на 2023 рік за новою формою разом з додатком «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік».
Також повідомляємо, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 29.11.2022 № 955 внесено зміни до форми «Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва.
В Електронному кабінеті платника для юридичних осіб доступні форми податкових декларацій платників єдиного податку третьої (ідентифікатор J0103508) та четвертої груп (ідентифікатор J0103805) з додатком, який дозволяє відобразити розрахунок мінімального зобов’язання за податковий (звітний) рік (ідентифікатор J0138305), та розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва (ідентифікатор J0303309).

Буський сектор організації роботи
управління організації роботи
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Бійці одного з батальйонів 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ отримали високі державні нагороди

Бійці одного з батальйонів 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ отримали високі державні нагороди. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на 103  окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних сил України. Командир бригади полковник Валерій Курко вручив державні нагороди – медалі «За військову службу Україні» за підписом президента України […]
Золочів.нет