До уваги фізичних осіб – власників об’єктів житлової нерухомості!

budivnutstvoЗолочівська ОДПІ повідомляє, що Верховною Радою України ухвалено Закон України “Про внесення змін до ст..265 Податкового кодексу щодо об»єктів житлової нерухомості” №2405.
Згідно внесених змін , фізичні особи у 2013 році сплачувати податок на нерухомість не будуть.
Законом переглянуто розмір житлової площі, на який надаватимуться пільги. Так, пільга застосовуватиметься для власників:
– квартир, сумарна житлова площа яких не перевищує 120 м. кв.;
– будинків, сумарна житлова площа яких не перевищує 250 м. кв.;
– квартир та будинків – 370 м. кв.
Платники, які сплатили податок на нерухоме майно зможуть повернути сплачені кошти , або зарахувати їх в сплату податку на 2014 рік.
Також, нагадуємо , що фізичні особи мають право звернутися до органу Міндоходів за місцем розташування об’єкту житлової нерухомості для звірки даних щодо житлової площі такого об’єкту, пільги зі сплати податку, ставки податку та нарахованої суми податку на нерухоме майно.
Для звірки даних щодо об’єктів житлової нерухомості, які розташовані у Золочівському районі платники податку можуть звернутися в Центр обслуговування платників податків Золочівської ОДПІ (м. Золочів, вул.. Лермонтова,1 ). Для проведення такої звірки необхідно мати при собі документи, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування та місце проживання.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Залишити відповідь

Next Post

Важлива інформація для роботодавців, які створюють нові робочі місця

З 1 січня 2013 року набув чинності Закон України від 05.07.2012 №5067-VI “Про зайнятість населення”, який визначає правові, економічні та організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їхніх прав на соціальний захист від безробіття. Зокрема, в статті 24 […]