До уваги страхувальників: додаткова база нарахування ЄСВ у звітності

Базою нарахування єдиного внеску для роботодавців є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, а саме: основної, додаткової зарплати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, в тому числі в натуральній формі.
Якщо база нарахування єдиного внеску є меншою за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, то задля забезпечення своїм найманим працівникам повних місяців страхового стажу, суму єдиного внеску слід розраховувати як добуток розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, та ставки єдиного внеску.
Якщо в звітному місяці виникає потреба нараховувати єдиний внесок з додаткової бази нарахування, то по працівнику в Таблиці 6 Додатка 4 заповнюється два рядки:
– в першому – вказується фактична база нарахування єдиного внеску;
– в другому – вказується сума додаткової бази нарахування – різниця між фактично нарахованою зарплатою і мінімальною заробітною платою під типом нарахування 13.
Слід зазначити, що тип нарахування 13 застосовується тільки у звітному місяці за звітний період та в випадку донарахування лікарняних і декретних лікарняних за минулий період..
Якщо потрібно донарахувати суму до мінімальної заробітної плати за минулий період, то донарахування відображається з кодом типу нарахування 2.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12, 4-23-05.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районному центрі зайнятості про контрактну службу

У Золочівському районному центрі зайнятості постійно проводять індивідуальні консультації та беруть участь у групових заходах представники військового комісаріату та військових частин. Не винятком став і сьогоднішній день: на семінарі з техніки пошуку роботи «Використання джерел інформації про вакансії» всіх присутніх ознайомили та надали всю необхідну інформацію про проходження військової служби […]