До уваги страхувальників!

Шановні роботодавці! Пенсійний фонд України нагадує про коректне відображення в звітності по єдиному соціальному внеску сум, нарахованих за дні відпустки, тобто відпускних.
Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування №435 зі змінами, суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи 17 “Загальна сума нарахованої заробітної плати (нарахованого доходу) (усього з початку звітного місяця)” із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.
Суми, що припадають на дні відпустки в наступних місяцях, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з кодом типу нарахувань 10.
Також звертаємо увагу на те, що кожен роботодавець має можливість самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків за своїх працівників. З метою нарахування лікарняних, зокрема для підтвердження страхового стажу надається довідка “Дані про трудовий та страховий стаж” (додаток 9), яка формується за весь період роботи застрахованої особи та відображає загальний трудовий та страховий стаж такої особи.
Даною послугою можуть користуватися користувачі веб-порталу ПФУ.
Сервіс є безкоштовним, що також має неабияке значення, і може бути корисним кожному роботодавцю, як великим корпораціям, так і малому бізнесу.
Будьте відповідальними за майбутнє своїх найманих працівників.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування
громадян (сервісний центр) головного
управління Пенсійного фонду України
у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Івана Михаліцького

Святкує 18-річчя Іван Михаліцький. Дорогого похресника вітає хресна мама Надія з сім’єю. Ти вір в життя і будь собою. Хай час летить собі, а Ти, Як сонце ранньою весною, Цвіти проміння золотим. І хай в очах Твоїх відкритих Нестримна молодість буя, І хай несе Тебе по світу Життя бурхлива течія. […]