До уваги роботодавців! Не позбавляйте страхового стажу своїх працівників!

Страховий стаж – період, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Страховий стаж після 01.01.2004 року обчислюється органами Пенсійного фонду за даними, які містяться в системі персоніфікованого обліку.
Страховий стаж обчислюється в місяцях.
Якщо застрахована особа відпрацювала неповний місяць, то для того аби зарахувати їй повний місяць страхового стажу, має бути сплачено страхових внесків за цей місяць не менше, ніж мінімальний страховий внесок.
Мінімальний страховий внесок — це сума єдиного соціального внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру зарплати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід). З січня 2017 року розмір мінімального страхового внеску становить 704 грн. (3200 грн.*22% = 704 грн.)
Враховуючи викладене, просимо звернути увагу на наступне.
Якщо найманому працівникові нарахована заробітна плата за звітний період в розмірі, меншому, ніж мінімальна заробітна плата, з якої сплачено ЄСВ, а страхувальник здійснив доплату до ЄСВ, то такому працівникові зазначений період враховується до страхового стажу як повний місяць. При цьому для обчислення пенсії враховується фактично нарахована заробітна плата.
Для того щоб особисто перевірити наявний страховий стаж, запрошуємо всіх бажаючих звернутися в управління Пенсійного фонду для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua.
У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об`єднане управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12.
м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Відділ адміністрування,
супроводження інформаційних систем,
електронних реєстрів та захисту інформації

Залишити відповідь

Next Post

СБУ: на захисті спокою і незалежності держави

Пропонуємо Вашій увазі соціальний відеоролик, підготовлений Службою безпеки України до Дня Незалежності України. Поділіться цим у соцмережах: