До уваги платників ! З 11 вересня будуть заблоковані старі рахунки

Буська ОДПІ повідомляє, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання доходної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними закінчується 10 вересня 2018 року.
З 11 вересня п.р. кошти, які сплачуватимуться платниками на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватися до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.
У зв’язку з цим платникам податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 2 липня 2018 року на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).
Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Головних управлінь ДФС та Казначейства в областях.
Реквізити рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінилися.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

"НОТА ВІТАННЯ": Програма музичних дарунків на ТРК "ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ"

У вашій родині свято? День народження, весілля, ювілей чи річниця! Що ж стане найкращим подарунком для дорогої людини? Чим здивувати і вразити? На допомогу приходить ваш улюблений телеканал “Перший Західний” і наша нова програма “Нота вітання”! Щонеділі тут найтепліші слова і найулюбленіші музичні вітання, а ще – сюрпризи і несподіванки! […]