До уваги фізичних осіб! Сплата податкового зобов’язання до 1 серпня

Золочівська ОДПІ нагадує, що фізична особа, яка згідно з нормами Податкового кодексу України подала до 1 травня ц.р. декларацію про майновий стан і доходи, суму податкового зобов’язання, зазначену у такій декларації, повинна самостійно сплатити до 1 серпня 2015 року.

Звертаємо увагу, при не сплаті узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу:
– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу;
– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.
Також, відповідно до пп. 129.1.1 п.129.1. ст.129 ПКУ після закінчення встановлених Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

Інтерпол видалив сторінку розшуку Януковича

Інтерпол видалив із рубрики розшукуваних файл з даними Віктора Януковича. Файл, де раніше були дані Януковича, на сайті Інтерполу тепер пустий. Пише Українська правда. Як заявила адвокатська компанія Joseph Hage Aaronson, яка добивалась скасування розшуку Януковича, це сталось після звернення адвокатів. Адвокати стверджують, що в Інтерполі прислухались до їхніх заяв […]