ДО УВАГИ БАТЬКІВ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ, у яких виховуються четверо і більше дітей

sluzba simji ta ditejЗ метою забезпечення реалізації Комплексної програми соціальної підтримки багатодітних сімей надається одноразова грошова допомога на придбання навчального приладдя багатодітним сім’ям, у яких виховуються четверо і більше дітей віком до 18 років (включно), а також діти, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання (до 23 років).
Для отримання допомоги одному з батьків багатодітної сім’ї необхідно звернутися в управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації (м. Золочів, вул. Пачовського 7, каб. 26) до 01 листопада 2016 року з такими документами: копія паспорта та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного з батьків, копії свідоцтв про народження дітей (школярів, студентів), копії посвідчень дітей з багатодітної сім’ї (школярів, студентів), копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї, довідка із банку про рахунок одержувача грошової допомоги, довідка з місця навчання студента.
Управління соціального захисту населення
Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

В храмі Вознесіння Господнього у Золочеві звершено чернечий постриг

7 серпня 2016 року, у храмі Вознесіння Господнього в Золочеві, четверо ченців-василіян: брат Павло Долішний, брат Теодор Дутчак, брат Еміліян Ничак, брат Франциск Гурняк, склали Довічні Обіти Послуху, Чистоти і Убожества у Василіянському Чині Святого Йосафата та пообіцяли постійно залишатися у цьому Чині аж до смерті. Також пообіцяли Римському Архієрею, […]