До Києва приїхав Джо Байден (відео)

В Україну прибув президент США Джо Байден.

“Джозефе Байдене, вітаю в Києві! Ваш візит – це надзвичайно важливий прояв підтримки для всіх українців. 🇺🇦🇺🇸”, – повідомив Президент Володимир Зеленський.

“Перший за майже 15 років візит Президента Сполучених Штатів Америки в Україну є найважливішим візитом за всю історію українсько-американських відносин. А саме в цей період, коли наша держава бʼ ється за свою свободу і свободу для всіх європейців, для всіх людей вільного світу, – підкреслює, наскільки великих результатів ми вже досягли і наскільки історичних результатів ми можемо досягти – тільки разом з усім світом, з Україною, зі Сполученими Штатами, з усією Європою. Сьогоднішні наші переговори з Джозефом Байденом були саме такими змістовними і важливими, як це вже стало традицією для відносин між нашими державами. Дякую особисто пану Президенту, усій його команді, Конгресу Сполучених Штатів та всім американцям за досягнуту потужність українсько-американської співпраці”, – зазначив президент України.

Next Post

Онлайн-перекладачі для поїздок за кордон

Для того щоб під час поїздки за кордон почуватися комфортно, зовсім не обов’язково вчити іноземну мову, якою говорить населення країни. Щоб подолати мовний бар’єр, достатньо скористатися одним із найкращих онлайн-сервісів, який за лічені секунди переведе текст, введений у поле для транслейту. Функціонал деяких програм передбачає автономну роботу без підключення до […]