До кримінальної відповідальності через мак…

 16 липня 2012 року у жительки  села Заставне на присадибній ділянці було виявлено макові рослини в кількості 872 штук. Було порушено кримінальну справу за ст. 310 ККУ. Громадянку  притягнуто до кримінальної відповідальності. Про це нам повідомили у Золочівському районному відділі головного управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області.

Нагадаємо, що згідно з законодавством за незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до 10 рослин на господаря накладається адміністративний штраф розміром від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 306 до 1700 грн.). У разі виявлення незаконного посіву або вирощування снодійного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин – господаря буде покарано штрафом у розмірі від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 8500 грн.) або заарештовано на строк до 6 місяців, або покарано у вигляді обмеження волі на строк до 3 років. За незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин − позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Читайте також:

Майже 2 тисячі рослин снодійного маку вилучили правоохоронці Львівщини

Залишити відповідь

Next Post

"Захід" - фестиваль, що об'єднує

Фестиваль ЗАХІД – одна з найбільших та найпотужніших мистецьких подій країни. Фестиваль проводиться з 2009 року на Львівщині. Як і минулого року, ЗАХІД 2012 відбудеться у колишньому дитячому таборі Сонячна Галявина в Родатичах неподалік від Львова 17-19 серпня ЗАХІД – фестиваль, що нас об’єднує. Міжнародний фестиваль ЗАХІД 2012 збере найкращі українські, білоруські, молдовські, австрійські гурти. Проте незмінною залишається основна програма […]