До кінця тижня погода стане по-справжньому весняною

Синоптики обіцяють потепління, вдень до плюс 16-18. Вночі теж прогнозують плюсову температуру — шість градусів вище нуля. Хоча ранки будуть похмурими, але дні – сонячними. Опадів не буде.

Як повідомляє sinoptik.ua, у п’ятницю, 16 березня, на заході – тепла погода, вранці туман та хмарне небо, але до обіду роз’ясниться. Дощу та снігу не буде, вдень невеликий вітерець. Вночі температура повітря 3-4 градуси вище нуля, вдень — плюс 8-12.

У суботу, 17 березня, у Львівській області обіцяють сонячний теплий день. Вночі на стовпчику термометра 6-11 градусів вище нуля, вдень — до плюс 18. У неділю, 18 березня, на Львівщині буде тепло та сухо, небо безхмарне. Вночі обіцяють 9-10 градусів тепла, вдень — плюс 12-16.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові відкриють музей шоколаду

20 березня у Львові відкриють музей шоколаду. Такий заклад кілька років уже працює у Сімферополі. А львівський стане першим в Україні стаціонарним музеєм. Установу відкриють за підтримки Львівського історичного музею. Він постане в його приміщенні. У музеї шоколаду представлятимуть історію шоколадних традицій Львова. Відвідувачі музею зможуть ознайомитися з історією шоколаду […]