ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ І ВЕТЕРАНІВ МВС ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Вітаю зі святом професійним
Бажаю Вам щастя та добра
Нехай друга плече буде надійним
А ваша хата сповнена тепла.

20 грудня працівники ОВС вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян. Саме цю дату визначають Днем вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС і Національної поліції України. Це професійне свято людей, яких не можна не поважати, це мужня і почесна професія.
Не проста життєва доля склалася у кожного з тих, хто віддав міліції понад 20 кращих років свого життя, служіння на благо України.
Ветерани ОВС почали будувати міліцію молодої незалежної української держави і зараз повні сил, енергії та готові надати професійну допомогу і передати свій багатий досвід молодим колегам з поліції.
Нелегкий шлях пройшли ветерани у буремні 90-ті роки в боротьбі зі злочинністю, 15 із них вистояли у випробовуванні Чорнобилем, перевірені на стійкість та вірність обов’язку у гарячих точках.
Особливо хочеться згадати пенсіонерів які вже поважного віку це: ПУСЯРСЬКИЙ Є. П., ТАРАДАЙНИК В. П., СТОРОНЯНСЬКИЙ Г. І., ДЕРКАЧ П. О., ДОБУШ М. І., які приймають активну участь в громадському житті, здоров’я Вам і довгих років життя.
Зичимо всім ветеранам і пенсіонерам міцного здоров’я, сімейного добробуту та злагоди, спокою та затишку, радості від дітей та онуків, кохання від дружин, довгих років життя.
Хай тяжкий, але почесний обов’язок відзивається людською вдячністю, нехай береже Вас доля від втрати товаришів.
Водночас вітаю Вас з прийдешнім 2022 роком, Різдвом Христовим. Бажаю усім Вам та членам Ваших родин, здоров’я, щастя та наснаги.
Нехай Вас Бог оберігає.
З повагою Голова ГО «”ВЕТЕРАНІВ І ПЕНСІОНЕРІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ У ЗОЛОЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ”»
Я.І. ЧОРНИЙ

Next Post

Робота: потрібна няня

Потрібна няня для двох діток. Деталі за номером телефону 0960911401. Поділіться цим у соцмережах:
Робота