До державного бюджету надійшло понад 1,8 млн.грн. військового збору

armyВпродовж серпня – листопада 2014 року суб`єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області , сплатили 1778,86 тис. грн. військового збору, з них у Перемишлянському відділенні – 790,0 тис. гривень.

Нагадуємо, що нарахування, утримання та сплата військового збору здійснюється до державного бюджету у порядку, встановленому ст. 168 Податкового кодексу, за ставкою 1,5 % від об`єкта оподаткування.
Якщо податковий агент нараховує, але не виплачує (не надає) платнику податку дохід, то військовий збір, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені ПКУ для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

Євген Нищук: Будь-який агресор завжди програвав у того, хто захищається (відео)

В ніч з 29 на 30 листопада у Києві провели захід «Ніч пам’яті», що приурочений річниці побиття «Беркутом» студентів на Майдані. Під час заходу на Майдані перебував Заслужений артист України, колишній Міністр культури України Євген Нищук. Інформаційному порталу “Золочів.нет” випала нагода поспілкуватися із «голосом Майдану», Євгеном Нищуком. На запитання як […]