До 12 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який намагався убити мешканку Золочівського району

До 12 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який намагався убити потерпілу щоб заволодіти її автомобілем. Про це “Золочів.нет” повідомили у прокуратурі Львівської області.

“Прокуратурою Львівської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно мешканця м. Броди, який в листопаді 2015 року, з метою незаконного заволодіння автомобілем під виглядом покупця зустрівся із його власницею та під час огляду авто передав жінці кайданки, наказавши одягнути їх на руки. Після того, як потерпіла відмовилась це зробити, маючи умисел на умисне вбивство останньої, чоловік здійснив чотири постріли із вогнепальної зброї у її голову, перетягнув жінку в салон мікроавтобуса, поклав на підлогу та прикував її кайданками до металевого кріплення ременя безпеки автомобіля. Не надавши жінці, яка перебувала у непритомному стані, жодної допомоги, чоловік сів за кермо та заволодів її автомобілем.
Завдяки ефективній роботі правоохоронних органів, які виявили автомобіль та почали його переслідувати його було затримано «по гарячих слідах». Зазначимо, що внаслідок швидкого затримання зловмисника, а відтак своєчасно наданній потерпілій медичній допомозі, вона залишилась живою.
Вироком Бродівського районного суду 16 березня поточного року зловмисника визнано винним у вчиненні замаху на умисне вбивство з корисливих мотивів, незаконного позбавлення волі людини, способом, небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, із застосуванням зброї, а також незаконного заволодіння транспортним засобом, поєднаного з насильством, небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, тобто кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, п.6 ч.2 ст.115, ч.2 ст.146, ч.3 ст.289 КК України.
Судом враховано позицію прокурора, висловлену в судових дебатах, та призначено обвинуваченому покарання у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.” – повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, що цей інцидент стався із мешканкою Золочівського району 25 листопада 2015 року.