Дмитро КОЛОДКА: «ОБ’ЄДНАЙМО ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ МІСТА»

kolodkaДмитро Ігорович Колодка народився 8 листопада 1974 року в м. Золочеві. Вищу освіту здобув у Державному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю інженер-будівельник промислового та цивільного будівництва. Працював на різних посадах, зокрема: головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, начальником проектного відділу ПП «Галкомроект». З 2010 року обіймає посаду секретаря Золочівської міської ради. Із серпня 2006 року є членом виконавчого комітету Золочівської міської ради. Дмитро Колодка є членом районної організації ВО «Свобода». Разом з дружиною виховують двох доньок.
Дмитра Колодку висунули на посаду міського голови міста Золочева районна організація ВО «Свобода» разом з іншими демократичними політичними партіями та громадськими організаціями. У своїй програмі кандидат на посаду міського голови ставить перед собою та перед своєю командою наступні завдання:

Довести до завершення розпочаті будівельні роботи; провести водопостачання та каналізування до всіх житлових масивів міста; відновити вуличне освітлення на всій території міста; провести реконструкцію з розширенням пішохідної частини мосту, що на вул. Бродівській (старе русло р. Золочівки); провести ремонт фасаду будівлі та сесійної зали міської ради; відновлення та будівництво нових дитячих та спортивних майданчиків на всій території міста.

Щодо покращення економічного блоку питань кандидат у депутати Дмитро Колодка пропонує: сприяти відновленню роботи міських автостанції; створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.

У гуманітарній сфері кандидат сприятиме будівництву соціального житла; домагатиметься добудови спорткомплексу; стовідсоткового створення ОСББ у Золочеві, сприятиме пожвавленню туризму, шляхом презентації туристично привабливих об’єктів міста.

Залишити відповідь

Next Post

Пропала собака

Пропала собака в с. Плугові. Собаці 2 роки, породи пікінес. Будемо раді якщо хтось дасть знати де він. Винагорода гарантовано. Контактний тел.: 0966551330. Поділіться цим у соцмережах: