Для торгівлі пивом придбайте ліцензію

Золочівська ОДПІ повідомляє, що згідно змін, внесених до Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами» з 1 липня 2015 року пиво з вмістом етилового спирту від 0,5% буде прирівняно до алкогольних напоїв.
Алкогольні напої – це продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 відсотка об’ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць та більше, які зазначені у товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД ( п.14.1.5 ПКУ).
Відповідно до ст. 15 Закону № 481 роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.
Отже, з 1 липня 2015 року для здійснення роздрібної торгівлі пивом необхідна ліцензія.
Якщо у платника є ліцензія на продаж алкогольних напоїв, то окрема ліцензія на роздрібну торгівлю пивом не потрібна.

Інформацію щодо переліку документів, необхідних для отримання ліцензії можна отримати в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ , або за телефонами 7-10-34, 4-42-76.
Також зазначаємо, що прийом документів і видачу ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють Головні управління Державної фіскальної служби України та Центри обслуговування платників за місцем провадження суб’єктом господарювання торговельної діяльності.

ГДІ з питань комунікацій


Залишити відповідь

Next Post

Родинне свято «У колі дружньої сім’ї» у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (відео)

14 травня у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулося родинне свято «У колі дружньої сім’ї» під керівництвом учителя музики Федорчук І.Є. та педагога-організатора Лисенко О.М. Метою свята було згуртувати шкільну родину, розкрити творчі потенціали учнів, ознайомити глядачів із талановитими, творчими родинами нашої школи. Розпочала свято вступним словом заступник директора з […]