Для неповнолітніх в Україні вводять комендантську годину

duskotekaВіднині сидіти в кафе і ресторанах після 22-ї години можна тільки пред’явивши паспорт, бо в Україні вводять комендантську годину. Відповідний закон підписав президент України.

Нові правила будуть стосуватися не лише кафе та барів, але й будь-яких розважальних центрів, крім закладів культури – до них віднесли кінотеатри, театри та філармонії.

Згідно з законом, діти у віці до 16 років з 22.00 до 6.00 можуть перебувати в закладах сфери розваги або громадського харчування тільки у присутності хоча б одного з батьків або законного представника дитини. Власники таких установ повинні вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22.00 до 6.00 ранку дітей без супроводжуючих осіб.
Крім того, власники таких закладів мають право в період з 22.00 до 6.00 вимагати у відвідувачів таких закладів документи, які підтверджують досягнення ними 16-річного віку.
Порушення порядку перебування дітей у закладах сфери розваг або громадського харчування тягне за собою стягнення штрафу з посадових осіб, підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, громадян-власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян суб’єктів підприємницької діяльності від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті ж дії, вчинені повторно протягом року, передбачають стягнення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві підліток на велосипеді в’їхав у припарковану «дев’ятку»

У місті Золочеві внаслідок ДТП травмувався юний велосипедист. Це трапилося вчора, 13 червня, близько 20-ї години. Повідомляє прес-служба управління  ДАІ у Львівській області.  13-річний підліток на велосипеді мчав вулицею Львівською та в’їхав у припарковану «дев’ятку». У результаті автопригоди хлопець отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні. У нього – […]