Для населення працює служба екстреної допомоги за номером «112» (відео)

112В області працює лінія «112». Зараз починається широка компанія про інформування населення про цю лінію, щоби люди знали куди потрібно звертатися.

“Як працює лінія «112»?…Система така – звертається людина (з нашого району), незадоволена чимось, так, значить відповідно з того інформаційного центру направляють в район для вирішення. Якщо це стосується місцевої ради, відповідно, що ми робимо – скеровуємо до вас у місцеву раду, оскільки ви найбільше знаєте цю ситуацію…” – розповів голова Золочівської РДА Володимир Недзельський.

Головна мета створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» – забезпечити дотримання конституційних прав громадян на особисту безпеку, охорону здоров’я та майна, надати державні послуги європейського рівня, забезпечити єдиний номер виклику «112» для всіх екстрених ситуацій, безкоштовне з’єднання з кожної точки держави з будь-якого доступного телефону, високу швидкість з’єднання з оператором Системи «112», оперативне отримання кваліфікованої допомоги, можливість спілкування іноземними мовами.


Залишити відповідь

Next Post

Українська автокефальна церква обрала нового предстоятеля (відео)

Українська автокефальна церква обрала нового предстоятеля. Ним став митрополит Макарій. З лютого він тимчасово очолював УАПЦ після смерті митрополита Мифодія. Нового главу УАПЦ серед чотирьох претендентів обрали на 5-тому помісному соборі більшістю голосів священників з українських та закордонних приходів автокефальної церкви. Інформує  ТСН. Поділіться цим у соцмережах: