Для списання заборгованості з ЄСВ необхідно подати заяву до 31 серпня

Буське управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що 03 червня п.р. набрав чинності п. 5 розділу І Закону України від 13.05.2020 №592-ІХ «Про внесення змін до ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» відповідно до якого суми недоїмки, нараховані фізичним особам – підприємцям, крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування та особам, які провадять незалежну професійну діяльність підлягають списанню, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб за період з 1 січня 2017 року по 03 червня 2020 року.
Для цього платнику податків необхідно до 31 серпня п.р. (90 календарних днів з дня набрання чинності Закону №592-ІХ) подати:
– заяву про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;
– звітність до податкового органу за відповідний період, якщо вона не була подана раніше;
– заяву про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

ДТП біля Бродів: до лікарні потрапили 5 людей

Порушення правил під час здійснення маневру відправило до лікарні 5 людей. Про це інформують у Патрульній поліції Львівської області. “Сьогодні близько 11-ї години поблизу населеного пункту Броди відбулося зіткнення автомобілів Ford Focus під керуванням 50-річного мешканця міста Київ та автомобілем Chevrolet Captiva під керуванням 64-річного киянина. Один із водіїв грубо […]