Для отримання відомостей про доходи скористайтесь Електронним кабінетом платника

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що платник податків може отримати Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, скориставшись Електронним кабінетом (http://cabinet.tax.gov.ua).
Вкладка «Запит про суми виплачених доходів» режиму «ЕК для громадян» приватної частини Е- кабінету надає можливість користувачу після проходження електронної ідентифікації сформувати, підписати та надіслати Запит щодо отримання відомостей з ДРФО в електронному вигляді(заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків).
Відповідь (Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді) можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» режиму «Вхідні/вихідні документи» або у вкладці «Запит про суми виплачених доходів» режиму «ЕК для громадян» переглянути Відповідь № 2, сформовану на поданий Запит.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

У Буську відкриють оновлений стадіон

У Буську завершилась реконструкція стадіону дитячо-юнацької спортивної школи. Вже у жовтні опісля відкриття тут відбудуться перші легкоатлетичні змагання серед юнаків. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі ЛОДА. Загальна вартість оновлення стадіону — понад 14 мільйонів, з яких 6 мільйонів спрямовано з обласного бюджету. Левову частину коштів на об‘єкт скерували у […]