Дізнайся більше про свого бізнес-партнера за допомогою електронного сервісу

zasidannjaЗолочівська ОДПІ нагадує, що на офіційному веб-порталі ДФС України продовжує працювати електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», за допомогою якого можна перевірити інформацію про надійність ділового партнера.
Для того, щоб отримати необхідну інформацію достатньо знати код ЄДРПОУ платника або точну назву. Дані вводяться в одне з полів сервісу і система здійснює пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, та повідомляє про результати пошуку.
З липня 2014 року оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів.

ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

Депутати склали присягу

Спікер Верхвоної Ради Олександр Турчинов відкрив урочисте засідання парламенту. На засіданні крім новообраних депутатів присутні президент України Петро Порошенко, екс-президенти України Леонід Кучма, Леонід Кравчук і Віктор Ющенко, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, члени Кабміну, представники силових відомств, громадськості, дипломатичного корпусу. Пише Українська правда.   Фото Михайла Марківа Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв […]