Диво в Одесі: жінка народила одночасно п’ять дітей

dituУ співробітниці одеського міського комунального підприємства народилося відразу п`ять малюків — три хлопчики і дві дівчинки. Про це інформує сайт Одеської міської ради.
24 червня 2016 року в Одесі відбулася унікальна не тільки для нашого міста, але й для України подія — в одеситки народилося одночасно п’ять малюків.

Щасливою мамою п’ятірні стала співробітниця комунального підприємства «Міський інформаційно-аналітичний центр» Оксана Кобелецька.

У родині Оксани також зростає трирічна донька, яка стане старшою сестрою відразу для трьох братиків і двох сестричок.

Як зазначив керівник міського департаменту охорони здоров’я Ігор Шпак, п’ятірня була діагностована ще при першому ультразвуковому дослідженні у 8 тижнів вагітності. Протягом усієї вагітності пацієнтка перебувала під постійним індивідуальним і консиліумним наглядом. Для збереження вагітності Оксана отримала своєчасну й адекватну допомогу в міському пологовому будинку №5 Одеси, а в 26-27 тижнів була переведена на третій рівень надання акушерської і перинатальної допомоги – в Одеський обласний перинатальний центр. Тут були проведені пологи шляхом кесарева розтину на тридцятому тижня вагітності для збереження життя матері і малюків. Додаткову апаратуру для дихальної підтримки дітей отримано з обласної дитячої клінічної лікарні та пологового будинку №5 Одеси.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Щаслива матуся

Мати і малюки отримують усю необхідну медичну допомогу і забезпечені медикаментами в повному обсязі.

У новонароджених проведено медикаментозну профілактику дихальних розладів за допомогою препарату сурфактанту.

Серед п’яти близнюків — три хлопчики і дві дівчинки, масою тіла при народженні відповідно 1810 грам, 1190 грам, 1720 грам, 1250 грам і 1450 грам.

Оксана розповідає, що в сім’ї вже придумали імена новоспеченим одеситам — Денис, Дарина, Владислав, Олександра і Давид.

Залишити відповідь

Next Post

ТзОВ «Електроконтакт Україна» відзначить День Родини

ТзОВ «Електроконтакт Україна» Святкування Дня Родини 01 липня 2016 року Програма святкування: 09:00 – 14:30 – футбольні матчі на кубок ЕКУ. 14:30 – 15:00 – силові єдиноборства, перетягування канату. 15:00 – 15:30 – фінальний футбольний матч на кубок ЕКУ. Деталі: Збір учасників святкування. Гостей зустрічають ростові фігури та вітають на […]